محل تبلیغات شما
خب اگر این سوال پیش میادکه پس 276 کوش؟ باید بگم مخفیه و احتمالا مخفی و چرکنویس هم باقی میمونه. یه دور مفصل نوشتمش و سیوش نکردم و پرید. دیگه برام اینقدر خوشایند نبود که از اول بنویسم هرچند میشه گفت تجربه مهمی بود. و یه جورایی چک نویس.درباره فرست کیس که دوام رابطه اش خیلی کوتاه بود. اونقدرا که انتظار داشتم هیجانی نبود در اون لحظه هرچند موقعیتش رمانتیک ترین موقعیت ممکن بود. ولی خب اینکه من کاملا دلم باهاش نبود خیلی زود بر م. س ثابت شد و خودش گفت که برای من فرقی نکرده و ترجیح میده بره کنار. و منم پذیرفتم چون که حقیقت همین بود. علی رغم تمام خوبی هاش ولی من دلم باهش نبود . اولا که خیلی دور بود و معلوم نبود آینده باهاش قراره چه شکلی از آب دربیاد. و اینکه یه حساسیت های عجیبی داشت.والا هنوزم نمیدونم حساسیت های اون عجیب بود یا بی خیالی من. انتظار درگیری خیلی بیشتری از طرف من داشت و من از همون روز اول بهش گفتم که عاشقش نیستم و فقط تصمیم گرفتم به پاس رابطه طولانی و دورادورمون بهش یه فرصت برای شناخت بیشتر بدم. آیا متاسفم؟ تا حدی هستم. بالا بودن یه سری از استانداردهاش باعث بهتر شدن من شد و چیزهایی هم بهم یاد داد. گزینه امن من برای روز مبادا هم بود. ولی خب یه چیزی کم بود.passion ! خدا عاقبت هممونو به خیر کنه و امیدوارم از عملکردم بعدا خیلی پشیمون نشم. " دوستت ندارم اما میبوسمت" کار جالبی نبود. ولی فکر اینکه من 27 ساله میشم و هنوز حتی کوچکترین قدم یک رابطه رو هم تجربه نکردم منو به این سمت سوق داد.جوگیری؟ شاید. همه که نه ولی اکثریتی که میشناختم در روابطشون چیزی رو تجربه کرده بودند.تنها بودم و دلم این تنهایی رو نمیخواست. باید قبل از 27 سالگی بوسه رو تجربه می کردم و کی دم دست تر از م.س ؟ خودمم وقتی دیدم اون خیلی سریع فاز ریلیشن برداشت تعجب کردم ولی اشتباهشو اصلاح نکردم. میگفتم که چی؟ فقط برای امتحان بوسیدمت؟ نمیگم هیچ حسی نبود ، بود. حتی از روز بعدش فکر کردن بهش ته دلمو غلغلک هم میداد. ولی راه دور جواب نمیداد. خلاصه بگم : " اگر نزدیک بودی عاشقت شدن آسون بود. ولی دور نه. مجازی برای من جواب نمیده" 

خلاصه هرچی فکر کردم تو سال 97 جز این مورد و گذاشتن واحدهای روکش متعدد و طرح دو سه تا لبخند دستاورد خاصی نداشتم! غم انگیزه؟ نمیدونم. نمیخوام که باشه. 

علا دوماد شد. فکر کردن بهش حس خاصی بهم نمیده. حتی تصور لحظه هاشون هم برام حس خاصی نداره. 

میخوام تو سال جدید بیشتر برای خودم باشم. بهتر باشم. رو آداب معاشرت و خانوم و جذاب بودنم بیشتر کار کنم. 

من خطا کردم و دارم تاوان خطاهامو میدم؟ نمیدونم. آلوده شدم؟ نمیدونم. باید حس گناه داشته باشم؟ قانون جذبمو اشتباه به کار گرفتم؟ من تهش خودمو چی میبینم؟ 

قرار بود مستقل باشم و اثرگذار. نچسبم به یه نقطه و بچرخم دنیا رو. بزرگ کنم دنیامو. بهتر کنم اطرافمو تا جایی که میتونم. 

کمتر بخواب. بیشتر تلاش کن. خودتو جمع کن . وقتت کمه. باید خودتو به خودت و خیلیای دیگه ثابت کنی.

پس نوشت مبتنی بر پست های قبلی : 

1. پروپوزال هنوز در دست کار است.هرچند موضوعم مشخص شده! خدایا بازم شکر! 

2. یارو یمنی بووود؟ یه مدت مامانم فهمید گفت میان به خاطر جاسوسی میگیرنت! کاتش کردم. باز دو سه روزه برگشته. دنیاش قشنگ مال ده بیست سال پیشه ایرانه! اینکه زن تو خونه بمونه و ع ها تو گوشی نباشه و این داستانا! سادگی دنیا و یه رنگ بودن نگاهش تا حدی جالبه، همونقدر هم کسل کننده. خیلی دیدشون محدوده، خیلی!

3. سرفیس خریدم! اولین وام زندگیم رو هم گرفتم! الان هم با سرفیس در خدمتتونم!!! اینم مهمترین دستاورد سال 97 :))

4. ساحل کات کرده. خدا رو شکر بدون فشار ما. یارو خودش به خاطر اوضاع وحشتناک نا به سامان اقتصادی و اجتماعی دچار فشار شده و کشده کنار. خودش گفته موقتا. من که چشمم آب نمیخوره برگرده. بابا دکتراش تو دخل و خرجش موندن؛ تو چی میگی عامو؟؟؟

5. یه نفر جدید از یه اپ دیت!!( بلا به دور) پیدا کردم در سانفرانسیسکو! فالگیرم گفت همچین اسمی برام خوب نیست و بهتره ازش دور بمونم. چم والا 

6. کوزت در دیت گذاری مرزها رو درنوردید و از من هم جلو زد. طوری که با قدم نهایی با ابی فقط یه اپسیلون فاصله داشت :)) الهی بگردم. حالا با اون ذهن وسواسیش افتاده تو خودش و ریکاور نمیشه که نمیشه. خدا کمکش کنه! 

7. کلی عروسی داشتیم. فری مهمترینش بود. موهامو بلوندی که هیچوقت تایید نمیکردم زدم! این چه وضعشه؟ زرد قناری!! ولی همه متفق القول بودن که بهم میاد! معلومه ه میاد، دلبر کی بودم من؟؟ 

278.بوسه ای برای یک پایان

277. سال نو، حال نو ؟

273. I miss being loved and in love ...

یه ,هم ,رو ,ولی ,خیلی ,نبود ,بود ولی ,حساسیت های ,و یه ,حس خاصی ,شد و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

emobglycsym آموزش نرم افزار ایلوستریتور و فتوشاپ - دانیال طاهری فر دکل مهاری خود ایستا |دکل مهاری g45 | دکل مهاری g35 psychurolref Cheap NHL Jerseys Ottawa Senators at Lower Price. بانک مقالات و نرم افزارهای برق آموزش قالیبافی تابلوفرش و گلیم بافی درتهران congaphopa نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا عکس عاشقانه