محل تبلیغات شما

خب از فکرم بیرون نمیره. مستر پ. ازش خوشم میاد! از چیش؟ فکرش. انرژیش. پویاییش. امیدش. 

درگیر کارای مختلفه. کم نمیاره و کلی چیز میز بلده. و یه نکته خیلی مهم: 

کتاب میخونه! اونم زیاد!! 

دوستش که شوهر دوستمه اومد کلینیک دندونشو درست کردم. دو سه بار اومد. بعد دوستم اومد و گفت قصد آشنایی و ازدواج نداری؟ گفتم پسر خوبی باشه چرا که نه! بهم معرفیش کرد. دو تا مشکل داشت. و هیچکدومش تا الان برام مهم نبوده. نه وقتی که اون فکر و انگیزه و پشتکار رو درونش میبینم! 

تو تمام کسایی که دیدم، این بهتر بود خوش برخورد و خاکی ولی محکم و ایده پرداز. مردمی و دوست داشتنی. 

ولی دوره. خیلی دور. کیلومترها دور

خدا جان عزیز، منو گرفتی دیگه؟ ایستگاهم قشنگ، مشخصه :))

پ.ن: 
ازین روزا بگم. 
افتادیم تو قرینطینه خونگی. یه ویروس اومده کل دنیا رو گرفته و به لطف بی تدبیری و حماقت مسئولین محترم رتبه دوم مرگ و میر تو دنیا دست ماست ( بزن کف قشنگه رووو!!!) همش میگن بشورین بسابین و از خونه در نشین! دیگه دستامون پینه بسته و به قول یارو اون کف دستمون شده 16.75 :دی 
ماسک و الکل نایابه و همه میزنن تو سر خودشون. کادر درمان شده خط اول جنگ و پرستارا و دکترایی که تا چند ماه پیش فحش میخوردن شدن فرشته نجات. دروغگویی و کتمان واقعیت هنوز ادامه داره. ماسکا احتکار شدن و کسی نمیدونه چرا یا کجا به جز وزیر بهداشت که اونم جون خودشو و صندلیشو بیشتر از صداقت دوست داره و فقط نق میزنه. کل محتوای فضای مجازی حرف از بشور بساب و ویروسه و یه عدع زیادی پنیک شدن که نکنه بمیرن. هرکی ته گلوش ذرد میگیره وصیت نامه شو مینویسه و خودشو میبنده به دارو خونگی ( از ترسشون بیمارستانم نمیرن، یه جا دو نفر با بیماری تشخیص داده شدن که فرار کردن!) کل مملکتو تا عید تعطیل کردن و یه عده احمق پاشدن رفتن شمال ( یکی از سایتای اصلی بیماری!) یکی فیلم رقص تو آی سی یو میفرسته، یکی فیلم لیس زدن حرم مطهر که بگه اماما پاکن و معصوم از ویروس! کل دنیا کشورو قرنطینه کردن و همه جا بورس داره به کله میاد پایین الا تو ایران :))) تمام کسب و کارا دم عیدی از رونق افتاده و عده زیادی بدبخت و فلک زده شدن ( من جمله شخص شخیص بنده) . اصلا نمیدونم قراره دوباره چجوری اقتصادمون سرپا بشه با این تحریما و قرنطینگی و این داستانا. نمیدونم اوضاع مملکت کجا بره و بی کفایتی اینا روز به روز بیشتر تو چشم مردم در میاد. یا فلک زده میشیم مثه ونزوئلا یا یه ت گنده میخوریم که با توجه به شرایط سوریه خیلی بعید میدونم. این وسط انتخابات با کمترین میزان مشارکت تو 40 سال گذشته برگزار شد ، دلار رفت تا آسمون، طلا ترکید و واردات صادرات و صنعت هواپیمایی و گردشگری از نفس افتاد. 
خدا بهمون رحم کنه
من بازم کرونا رو یه نعمت میدونم. خدا میدونه کاری دست ما برنمیاد، خودش اومده وسط .

خلاصه خر تو خریه که بیا و ببین :)))) قشنگ یه کتاب ازش در میاد! عجب سالی بود این 98 .

راستی!!!!!!

تولد امسال شیرین جونم غافلگیرم کرد! همیشه از جایی که فکرشو نمیکنی دنیا قشنگیاشو به روت میاره! با یه کیک اومدن در اتاقم و بعدم بزن و برقص و بخور بخور. منم براش یه سنگ گرفتم. قشنگگگ

گفتم افتادم رو دور سنگ خریدن؟؟ آدم خل که شاخ و دم نداره :| 

به 28 سالگی خوش اومدیییییییییی!!!!!

خداوکیلی امسال دیگه عروس شو! 
نه؟
یه لاوی چیزی!
نه؟
پایان نامتو تموم کن حداقل لعنتی :|

278.بوسه ای برای یک پایان

277. سال نو، حال نو ؟

273. I miss being loved and in love ...

یه ,تو ,شدن ,میاد ,یکی ,کل ,و یه ,در میاد ,کل دنیا ,و همه ,یکی فیلم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عماد APPLE ایــــستگاه صـــلـــــواتـــــــــی مداحی و اشعار جدید - اثنی عشری cleanmorromar سرزمین ممنوعه Jamie's blog عقابهای سفید icnoetrafmen تولد مهربون ترین مرد زمینی