محل تبلیغات شما
والا درست یادم نبود قبلا این تیتر رو زدم یا نه ولی خب حالا محض احتیاط! اینجور که من پیش میرم یه ده بیست تا گمشده دارم :دی 
آقا جان ، جونم براتون بگه که بعله. یه هفته از درخواست ما طی پست سابق نگرشته بود که کائنات شروع کرد به دلیوری ! منو میگی، مونده بپدم تو کارش که خب کائنات جان شما لنگ همین دو تا خط نوشته من بودی!!؟؟ نمیدونم سیستمش چیه ولی هرچی هست به کاغذ بازیای سیستم اداری ایران نزدیکه!! 
یه عدد دلیوری از هوم تاون و یه عدد از کالیفرنیا امریکا ( با لحن ساسی مانکن خوانده شود)!  جفتشون هم به نظظظر پسرای بسیار خوب و جنتل و باشخصیتی میان. 
حالا من از اون لانگ دیستنسه تا الان بیشتر خوشم میاد چون فکرش و شخصیتشو برخوردش بیشتر شبیه خودمه :( ولی دوره و غریبه! اون یکی جناب شدیدا همشهریه و از حمایت مامان بنده برخوردار، منتها . عاقا به دلم نیس! یعنی نه اینکه اصلا نباشه ها! باهاش خوبم، حرف هم میزنیم، ولی اونقدرا تو چشم نیس میدونی؟ که بکوبونیش تو سر بقیه و از حسادت بترکن. معمولیه! من برای اون خیلی خوبم ولی اون نه!

+این پست نصفه رها شد. حالم الان اونقدرا خوب نیست. بد هم نیستم ولی فولشارز هم نیستم. 

278.بوسه ای برای یک پایان

277. سال نو، حال نو ؟

273. I miss being loved and in love ...

ولی ,اون ,تو ,هم ,یه ,کائنات ,هم نیستم ,و از ,حمایت مامان ,شدیدا همشهریه ,همشهریه و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Holly's style فروش ساعت مچی برند و گارانتی دار مردانه و زنانه وبلاگ اروپاچت|چتروم اروپا|چت اروپا چهار ویندوز دانلود وی اس تی و پلاگین واموزش اف ال استودیو پرتو 24 گروه تئاتر آناهیتا جعفر دُردانه gerpricuztimb servo گـــــیـــــجْ گـــــٰاهْــــ